TikTok Fenomeni Yoklama Kaçağı Çıktı: Kendisini Askere Çağıran Yetkililere Böyle İsyan Etti!

Sosyal medya hesabından çektiği videolarla gündeme gelen internet fenomeni Mükremin Gezgin, geçtiğimiz yıllarda hamile olduğunu iddia etmişti.

Yeni doğmuş bir bebek ile çektiği videolar sonrası gözaltına alınan Gezgin, yayınladığı yeni videolarla sosyal medyanın tartışmalı bir figürü olmaya devam ediyor.

ASKER KAÇAĞI OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Son yaptığı paylaşım ile kendisine gelen kısa mesajı takipçilerine duyuran Mükremin Gezgin, yoklama kaçağı olduğunu ve askerlik şubeden çağrıldığını açıkladı.

Kendisini kadın gibi hissettiğini söyleyen Gezgin, Türk askerini ve milletini çok sevdiğini ancak bulunduğu bedenle askere gidemeyeceğini söyledi.

ASKERLİK ŞUBESİNE GİTMESİ İÇİN 15 GÜN SÜRE VERDİLER

Gezgin paylaştığı videoda, “Tüm Türk askerlerimizi çok seviyorum. Hepsine boynum kıldan ince ama ben nasıl gideceğim? Ben bu bedenle nasıl gideceğim? Asker kaçağı olarak gözüküyorum 15 gün süre vermişler ben ne yapacağım?” ifadelerini kullandı.

Gezgin videonun devamında, ”Ben kadınım ben kendimi kadın hissediyorum. Herkesi çok seviyorum devletimi askerlerimi ama ben kadın ruhluyum. Ben nasıl askere gideyim? Ben bu saçla bu kirpikle ne diyeceğim? Nasıl gideceğim Nasıl yapacağım? Sesim gitti artık ya.” ifadelerini kullandı.

Gezgin’in paylaştığı video sosyal medyanın gündemine oturdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir